Cesta: Web » O nás »

Inženýrská činnost

O nás

Vážení přátelé,

 

Naše společnost Santo Stav s.r.o působí na českém trhu již od roku 1997. Zabýváme se realitní činnosti, výstavbou bytových domů, obchodních a administrativních prostor. Naším cílem je vytvářet plochy pro bydlení a podnikání s maximalní snahou vyhovět představám a přáním našich potenciálních zákazníků.

 

Nabízíme kompletní servis včetně sjednání výhodného hypotečního úvěru, odborný právnický servis již v ceně a nabídku interiérového řešení bytu podle přání zákazníka.  Zároveň nabízíme klientům vybrat si obklady, dlažby, vany, podlahy a dveře podle jejich představ v rámci klientských změn bez navýšení ceny ve vybraném standardu. Zaměřujeme se především na výstavbu kvalitně řešených a promyšlených bytů ve vyšším standardu.

 

Dále nabízíme poradenskou činnost v oblasti stavebnictví. Zajišťujeme pro své klienty nezávislou a nestrannou kontrolu, maximální vyhodnocení a eliminace rizik, optimalizace nakladu napříč celým průběhem stavebního díla. Provádíme odborné zastupování investorů staveb a investičních celků autorizovaným stavitelem. Veškeré úkony provádíme výlučně v zájmu investora.

 

Nabídka služeb :

 

1.    Inženýrská činnost
Stavební dozor
Technický dozor investora, TDI
 
2.    Rozpočtářské práce
Kontrola stavebních rozpočtů a nabídek a zpracování rozpočtů stavby
Kontrola čerpání rozpočtu
Kontrola reálnosti cenové nabídky
Kontrola a rozbor jednotlivých položek
Optimalizace, finanční úspory

 

(kompletní nabídku najdete zde

 

Mluvíme anglicky, česky, rusky a slovensky. Neváhejte a kontaktujte nás od pondělka do pátku od 9:00 do 17:00.

 

Se srdečným pozdravem,

 

SANTO STAV s.r.o, Real Estate & Development