Projekty

Aktuálně!!! Bytový dům Ořechovka II, ul. Holubova. 22 b.j na prodej. 2kk, 3kk a 4kk

Byty se nachází v bytovém domě, který je postaven dle nových moderních stavebních technologií. Celkem je v bytovém domě jen 22 bytů a dům je rozdělen do 3 sekcí s tím, že v každé sekci je pouze 6-8 bytů a na každém patře jsou jen dva byty. Před domem je dostatek parkovacích míst a příjezd slepou ulicí je zajištěn novou příjezdovou cestou, která je ve vlastnictví obce. Dům je postaven z červené cihly 25 cm a zateplen 14 cm polystyrenem, což zaručí minimální tepelné ztráty a náklady na topení. Topení je plynové, centrální (dva německé kotle WOLF) a poplatky ... více zde »

Bytový dům Ořechovka, ul. Holubova. Doprodej dvou bytů (4kk)

více zde »

Hrdinů 4, Horoměřice. Vyprodáno

PROJEKT JE VYPRODÁN více zde »

Nové byty VIŠŇOVKA I. Vyprodáno

Dovolujeme si Vám nabídnout moderně řešené byty 3+kk/3+1 a 4+kk v novostavbě viladomů v Horoměřicích. Projekt se nachází v nové lokalitě v bezprostřední blízkosti Horoměřického lesa. Občanské vybavení je v dosahu 5 minut (restaurace, pizzerie s dovozem, potraviny do 23h, vinoteka, kosmetické studio, cykloservis, bowling, kadeřnictví, lékárna, škola, školka, hlídání děti a ostatní služby). Autobusová zastávka se nachází v docházkové vzdálenosti od viladomů (linka 316,355,356 15min M Dejvická). Byty jsou v nadstandardním provedení. více zde »

Višňovka II. Vyprodáno

Moderně řešené pasivní byty 3+kk/3+1(zahrada 150 až 190m2) v novostavbě viladomů v Horoměřicích přímo od developera.   Dům je postaven klasickou technologií s použitím kvalitních stavebních materiálů. Na spodní stavbu používáme tepelnou izolaci proti promrzání základové desky a průniku vlhkosti. Nadstandardní hydroizolace proti průniku vody a vlhkosti pod nosné zdivo. Dům je postaven ze zdiva určeného pro pasivní domy s vynikající tepelnou a akustickou vlastnosti. Zateplení 17 cm je rovněž nadstandardní. Okna jsou zvukoizolační (pětikomorová), s dvojitým dorazovým a středovým ... více zde »