« zpět

Bytový dům Ořechovka, ul. Holubova. Doprodej dvou bytů (4kk)

Byty se nachází v přízemí nového třípatrového bytového domu, který je postaven dle nových moderních stavebních technologií. Celkem je v bytovém domě 18 bytů a dům je rozdělen do 3 sekcí s tím, že v každé sekci je pouze 6 bytů a na každém patře jsou jen dva byty. Před domem je dostatek parkovacích míst a příjezd slepou ulicí je zajištěn novou příjezdovou cestou, která je ve vlastnictví obce. Dům je postaven z červené německé cihly 25 cm a zateplen 14 cm polystyrenem, což zaručí minimální tepelné ztráty a náklady na topení. Topení je plynové, centrální (dva německé kotle WOLF) a poplatky za byt budou nízké - od 2tis do 3 tis (dle výměry bytů). Dům je postaven tak, aby údržba byla minimálně nákladná - bezúdržbová fasáda, střecha z velmi pevné PVC fólií a další technologické prvky, které Vám rádi představíme osobně při prohlídce bytu. Všechny byty mají dostatek soukromí a samotná lokalita je velmi útulná s dostatkem zeleně. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod.

 

Každá místnost bytu je dobře prosvětlena velkými okny a místnosti jsou vždy orientované tak, aby každý pokoj byl světlý. Cena bytu obsahuje kompletně dokončený byt bez nábytku ve vysokém standardu dodaných materiálů - bezpečnostní vstupní dveře, moderní zařizovací předměty, hlazené sádrové omítky, rovné hrubé podlahy umožňující podlahové topení, kvalitní plastová okna, kvalitní interiérové dveře od českého výrobce, německé zátěžové laminátové podlahy, kvalitní zásuvky od firmy Schindler, příprava pro internetovou síť s krabičkou pro umístění wifi routeru a mnoho dalších prvků. Dispozičně je byt projektován tak, aby v každém bytě byl dostatek místa na vestavěné skříně a skoro každý byt disponuje komorou přímo v bytě. Mezibytové stěny jsou z akustického zdiva a stropy mají kročejovou i tepelnou izolaci. Přízemní byty mají možnost umístění zahradního domku přímo na pozemku.

 

Naše společnost je schopna Vám nabídnout kuchyňské linky a vestavěný nábytek za velmi výhodné ceny. V rámci klientských změn lze změnit typ a barvu interiérových dveří a podlah bez zvláštních poplatků.

 

Přímo v obci je nová moderní školka, základní škola, dětské hřiště, pošta, drogerie, praktická lékařka, zubní lékařka, dětský lékař, bowling, 5x restaurace, sportovní hřiště, tenisové kurty, masáže, pizzerie, obchod s rybou a masem, , obchod s potravinami i s bio potravinami, vyhlášené Horoměřické řeznictví, veterinární klinika, kadeřnictví a mnoho dalších služeb. Doprava do Prahy je zajištěna třemi autobusy na metro Dejvická nebo Bořislavka s dojezdem jen 10 min. V okolí najdete množství pěších tras a cyklostezek. Pro milovníky vodních sportů najdete nejbližší bazén v Suchdole (5 min) a řeku Vltavu (10 min), kde je zajištěn převoz na Troju (Zoo a botanická zahrada). Velmi bezpečná a klidná lokalita. Dům je vybaven bezpečnostním kamerovým systémem. K dispozici jsou byty 2kk, 3kk a 4kk.

 

Nabídka bytů je ZDECeník bytů
DůmPodlažíTypPlochaCena s DPHSlevaCena po slevěStav